Home › Co nosi sięw zimie?

Co nosi sięw zimie?

Nie tylko ubrania zdobią damę. Niezbędne są też modne akcesoria – są to kolczyki, naszyjniki, bransoletki, pierścionki i klipsy. Na pewno modna biżuteria zaakcentuje piękno niejednej kobiety. Nie musi to być wykonana z platyny czy także złota biżuteria. Niezwykle zdobią są akcesoria z drewna, plastiku czy tworzywa sztucznego. Ozdobami są chusteczki, szale, kapelusze czy czapki. Są to dodatki, które potrafią wydobyć urodę ubrania oraz zmienić je na lepsze. Przekonujemy do nabywania tego rodzaju dekoracji. Z pewnością nie trzeba posiadać setek dodatków oraz dodatków.

Wystarczy kilka drobiazgów, by uczynić ubrania atrakcyjnymi i niezwykłymi.

Antracytowa sukienka będzie ciekawsza, gdy zostanie połączona z czerwoną apaszką oraz czerwonymi klipsami. Można kreować niebanalne zestawienia barw – brąz z błękitem, czerwień z fioletem, żółć z fioletem i tym podobne barwy.

Takie zestawienia kolorówubrań zaakcentują wyjątkowość stroju.

Bardziej nieszablonowe ubrania będą odpowiednie do noszenia po godzinach pracy. Do pracy o wiele lepiej jest nosić ubrania stonowane, w kolorach brązu, czerni, beżu, granatu czy różne odcienie szarości. Ostre czerwienie w warunkach biurowych mogą być zbyt zbyt kolorowe. Z tej przyczyny trzeba przygotować sobie komplety ubrań odpowiednie do biura oraz na czas wolny, na rauty, do kina, do teatru czy opery. Rada stylistki pomoże wprowadzić w szafie ład oraz kreować wyjątkowy styl każdej pani. I to jest unikatowa decyzja – takie wynajęcie mającej wiedzę stylistki ma sens oraz cel..